Koszyk

Zwroty i reklamacje

Zwrotu towaru wg polskiego prawa możesz dokonać do 14 dni od daty otrzymania towaru. Z uwagi na specyfikę produktów Cukierni, prosimy o zapoznanie się z «Prawo do odstąpienia od umowy»

Procedura zwrotu/reklamacji

 • Wydrukuj formularz zwrotu/reklamacji towaru (dowolny formularz dostępny online lub własnoręczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) i wypełnić wszystkie pozycje. Zwrot/reklamacja bez pisemnego oświadczenia nie będzie akceptowana.
 • Umieścić formularz zwrotu/reklamacji z towarem w pudełku lub kopercie wysyłkowej.
 • Zwrotu towaru można dokonać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnej firmy kurierskiej. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie kupującego. Proszę pamiętać, aby zachować numer przesyłki do śledzenia paczki.
 • Wysłać przesyłkę na adres: ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 97/U7 02-777 Warszawa Mazowieckie
 • Będziemy wdzięczni za uprzednią informację o zwracanym/reklamowanym towarze poprzez warszawa-ursynow@fitcake.pl

Warunki zwrotu i wyjątki

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w przypadku niektórych umów, takich jak rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta, rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, rzeczy ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia oraz usługi świadczone za wyraźną zgodą Konsumenta.

Zwrot płatności i czas rozpatrzenia reklamacji

Zwrot pieniędzy za zwracany/reklamowany towar nastąpi w ciągu 14 dni od akceptacji zwrotu lub pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. W przypadku płatności online, przelewu tradycyjnego lub kartą płatniczą, zwrot zostanie przekazany na odpowiednie konto bankowe. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 1-2 dni.

Prawo do odstąpienia od umowy

 • Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do Umowy:

  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przygotowane na indywidualne zamówienie ciasta, w szczególności torty, gdzie napisy na torcie, dobór smaku i wielkości jest kwestią indywidualną. Torty sprzedawane są na indywidualne, spersonalizowane zamówienie);

  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

  o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przez rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy.

Fit Cake Warszawa Ursynów - Zwroty i reklamacje